Profesjonalne zapachy do hoteli

hotel

Aromatycja pomieszczeń

Zapewnij swoim gościom niezapomnianą atmosferę dzięki niespotykanej nucie zapachowej stworzonej za pomocą aromatyzacji pomieszczeń.
Unikalne perfumy pozwolą stworzyć indywidualny branding zapachowy dla twojego HOTELU.

 

Zapachowe gadżety reklamowe

Dodatkowo dzięki opcji perfumowanych gadżetów reklamowych możesz w łatwy sposób podnieść prestiż tego miejsca..
Karta zapachowa sygnowana logiem i zapachem hotelu w prosty sposób umocni pozytywne relacje z gośćmi, którzy z całą pewnością będąc w kontakcie z zapachowym gadżetem wracać będą myślami do miejsca, w którym zapach występował.

Marketing zapachowy

Zapachy do hoteliMarketing zapachowy polega przede wszystkim na aromatyzacji pomieszczeń, aby wpłynąć pozytywnie na odczucia potencjalnych klientów.

Aromatyzacja pomieszczeń w hotelach

Hotele często decydują się na aromatyzację pomieszczeń z różnych powodów. Po pierwsze w ten sposób budują branding zapachowy, czyli wiążą dany zapach ze swoją marką, pozytywnie wpływając na uczucia klientów względem jakości usługi. Innym powodem, dla którego hotele wykorzystują aromatyzację pomieszczeń, jest chęć eliminacji nieprzyjemnych zapachów różnego pochodzenia.

Dlaczego profesjonalne zapachy do hoteli?

Profesjonalne zapachy do hoteliHotele jako miejsca, gdzie jakość usług powinna być na najwyższym poziomie, aby utrzymać, a także uzyskać nowych klientów muszą perfekcyjnie prezentować się pod każdym względem. Ładny zapach, który na wejściu wita potencjalnych klientów w holu lub recepcji, podnosi prestiż hotelu w odczuciach klienta, dzięki czemu nabywa on zaufanie do jakości usług. Profesjonalne zapachy do hoteli dodatkowo niwelują inne, niezbyt przyjemne zapachy w pokojach hotelowych, czy w łazienkach.

Za sprawą aromatyzacji pomieszczeń profesjonalnymi zapachami do hoteli o odpowiednich nutach można wprowadzić klienta w stan relaksu, ukojenia lub wręcz przeciwnie pobudzić jego zmysły. Dodatkowo hotele posiadające własne restauracje albo kawiarnie mogą zachęcić klientów do skorzystania z oferty menu, dzięki smakowym zapachom do hoteli.

OLFACTORY CONSULTING to agencja marketingu zapachowego oferująca produkty i usługi najwyższej jakości. Naszą główną domeną jest pomoc firmom w tworzeniu niezapomnianych doznań zapachowych dla ich odbiorców za pomocą aromamarketingu.


adres
LOGO BIAŁE 2
ul. Wróblewskiego 19A Mag.14
93-578 Łódź
NIP: 982-026-91-25
                      czaplicki@cff-italy.pl
     +48 519 614 314 
 
Aromamarketing, Kompozycje zapachowe, Marketing Zapachowy, Gadżety Zapachowe, Profesjonalne oczyszczacze powietrza, Dyfuzory zapachów, Produkty IDR GROUP, EVA kulki zapachowe producent, zapach do samochodu