Kompozycje zapachowe

Olfactory Consulting jest oficjalnym przedstawicielem firmy CFF(Creative Flavours and Fragrances) jednego z największych producentów kompozycji zapachowych we Włoszech.
Od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe koncerny, od 2000 roku doświadczenie firmy CFF pozwoliło na współpracę z najbardziej renomowanymi markami na świecie.
Kreatywność i dogłębna znajomość rynku, wraz z ciągłą aktualizacją w monitorowaniu trendów węchowych(najnowsze trendy 2020), pozwala nam tworzyć najlepsze produkty poświęcone wszystkim najważniejszym codziennym rytuałom od pielęgnacji skóry po chemię gospodarczą. W ten sposób rodzą się ikony linii zapachowych, które mogą pozostawić ślad na doświadczeniu konsumenta, a także w długiej perspektywie czasu wyznaczać nowe trendy.

Kompozycje zapachowe

 

Oferujemy KOMPOZYCJE ZAPACHOWE do następujących produktów:

 

PERFUMY LUKSUSOWE - Jakość, metodologia, marketing, inspiracja i empatia to podstawowe wartości leżące u podstaw wszystkiego, czym zajmusje się CFF. Jakość, którą oferujemy, to właściwy wybór surowców, selekcjonowanych na całym świecie pod kątem wskaźników najwyższej wartości i wyrafinowania. Nasza metodologia polega na naszej zdolności do przekształcania inspiracji w zoptymalizowany i skuteczny kod funkcjonalny.Nasze podejście marketingowe jest głównym czynnikiem napędzającym strategiczne wybory. Nasza empatia pozwala nam tworzyć ekskluzywne produkty, które stają się cechą charakterystyczną danej marki.

 

PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW - Cechą charakterystyczną CFF jest udostępnianie konsumentowi swojej wiedzy specjalistycznej. Kreatywność, wraz z naszą dogłębną znajomością rynku i naszym ciągłym monitorowaniem innowacji w trendach węchowych, pozwala nam tworzyć udane produkty dedykowane najważniejszym codziennym rytuałom pielęgnacji skóry i włosów. W ten sposób powstają kultowe kompozycje zapachowe, które mogą wywrzeć wrażenie na doświadczeniach konsumenckich, a jednocześnie mogą sterować preferencjami ogółu społeczeństwa w perspektywie długoterminowej.

 

CHEMIA GOSPODARCZA - Zapachy zaprojektowane i stworzone przez CFF określają codzienne życie konsumentów. Są wyznacznikiem dla detergentów, środków zmiękczających tkaniny i środków do czyszczenia powierzchni.
CFF jest w stanie zaoferować autentyczne wrażenia sensoryczne 360 ° dzięki rozwiązaniom, które zostały specjalnie zbadane pod kątem tworzenia wrażeń zapachowych w środowiskach wewnętrznych. 

 

SPECJALISTYCZNE KOMPOZYCJE ZAPACHOWE - Dzięki naszemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych chemików i techników z międzynarodowym doświadczeniem, CFF oferuje swoim klientom pogłębioną wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania i tworzenia kodów zapachowych, a także w określonych specjalistycznych sektorach, takich jak papier i tworzywa sztuczne. Działalność CFF polega na badaniu rozwiązań i technologii ukierunkowanych na kontrolę zapachów, aby każde środowisko było przyjemne i przyjazne. Firma CFF jako jedna z pierwszych w Europie rozwineła technologię zapachową tworzyw sztucznych.

 

STAWIAMY NA INNOWACYJNOŚĆ:

- 2 FABRYKI/6.000 METRÓW KWADRATOWYCH
- 3 ROBOTY. PIERWSZY W EUROPIE ROXANE GT
- ZDOLNOŚCI PRODUKCYJNE TO 10.000 TON ROCZNIE
- CYKL PRACY 24/7

Marketing zapachowy, aromamarketing

 

BADANIE RYNKU:

- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM, WSPÓLNA FILOZOFIA MARKI
- STAŁA AKTUALIZACJA TRENDÓW WĘCHOWYCH
- DZIAŁ BADAŃ SKUPIONY NA RYNKU EUROPEJSKIM, BLISKIM WSCHODZIE I AFRYCE

Perfumy i ich twórcy

BADANIA I ROZWÓJ:

- LABORATORIUM W MEDIOLANIE(WŁOCHY), BOMBAJU(INDIE), AMSTERDAMIE(HOLANDIA) I SINGAPURZE.
- PRZYGOTOWYWANIE KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH I GOTOWYCH PRODUKTÓW
- APLIKOWANIE I TESTOWANIE


Serdecznie zapraszamy do współpracy: email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel:(+48)519-614-314

NASZ BLOG: http://olfactive.pl/cff-kompozycje-zapachowe

NASZE INNE STRONY: http://www.cff-italy.pl/

 

FACE MailInsta mail

 

 

CFF SIEDZIBA
CFF SIEDZIBA
CFF NOS VAN BIEZEN
CFF NOS VAN BIEZEN
CFF NOS CALABRO
CFF NOS CALABRO
CFF NOS MOREL
CFF NOS MOREL
CFF NOS CERIZZA
CFF NOS CERIZZA
CFF NOS RITTLER
CFF NOS RITTLER
KOMPOZYCJE ZAPACHOWE
KOMPOZYCJE ZAPACHOWE
LABORATORIUM
LABORATORIUM
 

DLACZEGO KOMPOZYCJE ZAPACHOWE CFF?

To proste! Naszą misją jest projektowanie, tworzenie i dostarczanie najlepszych na świecie zapachów o wysokiej jakości, jednocześnie spełniając wytyczne i standardy jakości ustanowione przez International Fragrance Association (IFRA) oraz Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO).
Jesteśmy znaną na całym świecie firmą produkującą kompozycje zapachowe z certyfikatem ISO 9001:2008.
Naszym celem jest tworzenie wspaniałych zapachów, które budują wspaniały świat perfum, kosmetyków i chemii gospodarczej.


CO STOI ZA SUKCESEM NASZEJ FIRMY?


Obsługujemy współczesne marki i pomagamy budować lojalność konsumentów, zarówno przy tworzeniu unikalnej kolekcji zapachów jak i silnej pozycji, która skoncentrowana jest na zaspokajaniu globalnych potrzeb rynku kosmetycznego i perfumeryjnego.
Nasze zapachy są częścią niezliczonej liczby produktów do środków czystości, higieny intymnej, świec, odświeżaczy czy perfum luksusowych.
Już dziś dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów z całego świata. 

OLFACTORY CONSULTING to agencja marketingu zapachowego oferująca produkty i usługi najwyższej jakości. Naszą główną domeną jest pomoc firmom w tworzeniu niezapomnianych doznań zapachowych dla ich odbiorców za pomocą aromamarketingu.


adres
LOGO BIAŁE 2
ul. Wróblewskiego 19A Mag.14
93-578 Łódź
NIP: 982-026-91-25
                      czaplicki@cff-italy.pl
     +48 519 614 314 
 
Aromamarketing, Kompozycje zapachowe, Marketing Zapachowy, Gadżety Zapachowe, Profesjonalne oczyszczacze powietrza, Dyfuzory zapachów, Produkty IDR GROUP, EVA kulki zapachowe producent, zapach do samochodu