PROFESJONALNE OCZYSZCZACZE POWIETRZA OXYMORE 

OCZYSZCZANIE POWIETRZA 2020

 Oczyszczacze powietrza OXYMORE

   
   

OXYMORE®
OCZYSZCZA POWIETRZE
Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

 

Kolekcja unikalnych produktów przeznaczonych do oczyszczania powietrza metodą FOTOKATALIZY.
Od pokoju hotelowego do sali lekarskiej, od szkoły podstawowej po fabrykę żywności, kolekcja OXYMORE dostosowuje się do potrzeb i wymogów użytkownika, bez negatywnych skutków dla zdrowia.

   
   

oczyszczanie powietrza w miejscach użyteczności publicznej

 

FOTOKATALIZA, KIEDY MYŚLISZ O NIEJ...

Nie wymyśliliśmy światła, my po prostu odkryliśmy jak z niego korzystać.
Dzięki lampie ultrafioletowej (UVA), samoregenerującemu się dwutlenkowi tytanu i dedykowanej wentylacji stworzyliśmy kolekcję OXYMORE, która w każdych warunkach niszczy lotne związki organiczne(LZO) obecne w atmosferze.

Poprzez odtworzenie idealnych warunków efektywnej i funkcjonalnej fotokatalizy w kompaktowym urządzeniu, umożliwiliśmy oczyszczanie powietrza w dowolnym miejscu.

   
   

oczyszczanie metodą fotokatalizy

 

TROCHĘ NAUKI. CZYM JEST FOTOKATALIZA?

 

   
   

fotokataliza bezpieczne powietrze

Fotokataliza to technika utleniania, w której katalizator półprzewodnikowy jest aktywowany poprzez absorpcję fotonów obecnych w świetle słonecznym lub ultrafioletowym(UV).
Poprzez działanie utleniania, łańcuchy cząsteczkowe obecne w atmosferze rozkładają się i transformują, gdy tylko przejdą między światłem UV a półprzewodnikiem.
Nieselektywna technologia eliminuje prawie wszystkie lotne związki organiczne (LZO).

 

 

 

   
   

SZEROKIE SPEKTRUM DZIAŁANIA

Oczyszczacze powietrza OXYMORE®, IDR Groupe® zwalczają lotne związki organiczne (LZO) obecne w powietrzu, rozbijają je i przekształcają w korzystne dla zdrowia powietrze.
OXYMORE eliminuje zanieczyszczenia z którymi masz kontakt każdego dnia jak: dym papierosowy, CO2, wirusy, alergeny a nawet nieprzyjemne zapachy które Cię niepokoją.
Kolekcja OXYMORE niszczy lotne związki organiczne takie jak zanieczyszczenia chemiczne(formaldehyd, radon, CO2, NOX ...) oraz biologiczne(wirusy, bakterie, pleśnie, roztocza, alergeny...) obecne w atmosferze a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób.
Kolekcja OXYMORE® oczyszcza do perfekcji bez skutków ubocznych dla środowiska, aby osiągnąć optymalną jakość powietrza w sposób ciągły i niezależnie od powierzchni.

   
   

NATYCHMIASTOWE I NIEPRZERWANE DZIAŁANIE

Pomieszczenia medyczne, miejsca publiczne, przemysł sanitarny, rolno-spożywczy, prowizoryczne szpitale, wszędzie tam, gdzie ważna jest jakość powietrza, urządzenia OXYMORE ® są niezbędnym rozwiązaniem antywirusowym.
Dzięki połączeniu lampy OXYMORE © UVA, samoregenerujących się mediów OXYMORE ® ULTIMATE i wydajnej zintegrowanej wentylacji, nieprzerwanie odzyskujemy powietrze z otoczenia, bez związków szkodliwych dla zdrowia.
Kolekcja OXYMORE © zapewnia oczyszczanie powietrza do 1 roku * bez dodatkowych kosztów.
Od teraz zdrowe powietrze dostępne jest dla każdego.

   
   

filtr powietrza TiO2

   
   

PROSTOTA I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Zgodnie z zasadą Plug & Play, Plug & Purify to prawdziwa innowacja, która sprawi, że zapomnisz o długich konfiguracjach i godzinach czytania instrukcji użytkowania.
Wyjęcie urządzenia OXYMORE z opakowania jest jednoznaczne z jego gotowością do pracy.
Postaw urządzenie w pomieszczeniu w którym będzie użytkowane. Podłącz do zasilania i włącz. Od tej chwili możesz cieszyć się zdrowym i wolnym od zarazków powietrzem.

   
   

MIEĆ DOBRE RELACJE

Fuji oczyszczacz powietrza

 

 

Wyobrażamy sobie produkty, które działają.
Zaprojektowane, aby trwać w nieskończoność, nie wymagające żadnej konserwacji z naszej czy też twojej strony.
Dzięki ekskluzywnemu filtrowi OXYMORE® Particule zintegrowanemu z każdym z zaprojektowanych przez nas oczyszczaczy, gwarantujemy trwałość komponentów,
a ponieważ nasze oczyszczacze to przede wszystkim trwałe konstrukcje nie trzeba nawet zmieniać fotokatalitycznego medium OXYMORE ® TITAN Tio2 lub ULTIMATE, które trwale same się regenerują*.
Pamiętaj, wszystko co musisz zrobić, to wymieniać filtr natychmiast po nasyceniu i zmieniać lampę co 10 000 godzin. **

   
   

 

   
   

 

   
   

MADE IN FRANCE

Stworzona i zaprojektowana we Francji kolekcja oczyszczaczy powietrza OXYMORE ®, podobnie jak wszystkie inne kolekcje IDR Groupe ®, wykorzystuje wyjątkową technologię na świecie, opatentowaną i zgodną z rygorystycznymi wymogami, zaangażowaną w ochronę życia i środowiska.
W 100% nadająca się do recyklingu, trwała w czasie, prosta w użyciu i poświęcona służbie ludziom, zwierzętom i planecie. Nasi inżynierowie i projektanci wyobrazili sobie OXYMORE ® jako zbiór wartości.

madeinfrance

 

 

 

 

 

 

 

OCZYSZCZACZE POWIETRZA OXYMORE:

Oczyszczacz powietrza Hurricane

 

HURRICANE WIĘCEJ INFORMACJI

   
   

 

Himalaya new

 

HIMALAYA WIĘCEJ INFORMACJI

   
   

 

Yellowstone new

 

YELLOWSTONE WIĘCEJ INFORMACJI

   
   

 

FUJI new

 

FUJI WIĘCEJ INFORMACJI

 

   
   

EVEREST PLENUM oczyszczacz do wentylacji 

   
   

Oczyszczacz powietrza Everest 

 

 

OLFACTORY CONSULTING to agencja marketingu zapachowego oferująca produkty i usługi najwyższej jakości. Naszą główną domeną jest pomoc firmom w tworzeniu niezapomnianych doznań zapachowych dla ich odbiorców za pomocą aromamarketingu.


adres
LOGO BIAŁE 2
ul. Wróblewskiego 19A Mag.14
93-578 Łódź
NIP: 982-026-91-25
                      czaplicki@cff-italy.pl
     +48 519 614 314 
 
Aromamarketing, Kompozycje zapachowe, Marketing Zapachowy, Gadżety Zapachowe, Profesjonalne oczyszczacze powietrza, Dyfuzory zapachów, Produkty IDR GROUP, EVA kulki zapachowe producent, zapach do samochodu